O nas

EDS – Embroidery Design Studio

EDS to profesjonalne studio projektowania wzorów hafciarskich z wieloletnim doświadczeniem na rynkach europejskich.
Tworzymy wzory dla wielu znakomitych firm z Polski, ale również z Niemiec, Austrii, Danii, Szwecji czy Holandii.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju wzory hafciarskie; logotypy firm i produktów, szyfony, wielkoformatowe flagi czy wzory artystyczne.
Naszym klientom zapewniamy wysoką jakości usług oraz bezwzględną terminowość zleceń.

Professional Embroidery Digitizing Trainer – Andrzej Śniadek

Jestem profesjonalnym szkoleniowcem oraz projektantem wzorów hafciarskich, jak również założycielem i właścicielem EDS – Embroidery Design Studio.
Moje usługi kieruję zarówno do osób, jak i firm dążących do osiągnięcia najwyższej jakości podczas swojej przygody, jaką jest hafciarstwo.
Ze swojej strony chcę przekazać Wam moją wiedzę wynikającą z wielu lat doświadczenia we współpracy z firmami z całego świata. Doświadczenia z różnego rodzaju programami, maszynami i materiałami.
W szczególności jednak chciałbym nauczyć Was jak się bawić się i uplastyczniać nić hafciarską, co pozwoli przerodzić pracę w pasję.
Zapraszam na szkolenia z zakresu projektowania wzorów hafciarskich w moim biurze (jeden dzień) lub u klienta (dwa dni).

Czcionki hafciarskie ESA

Czcionki ESA, które oferuję w naszym sklepie to przygotowane od podstaw fonty hafciarskie, wykonane z dbałością o przestrzeganie zasad stosowanych w hafcie komputerowym.
Nasze doświadczenie, jako designerów projektujących wzory hafciarskie od wielu lat, pomogło nam stworzyć wysokiej jakości produkt dedykowany programom Wilcom (od wersji ES2006 do najnowszych), Hatch oraz MBX Digitizer (od wersji 5,0). Czcionki te są w pełni edytowalne, co oznacza, że możemy (po zainstalowaniu w programie) używać ich korzystając z klawiatury. Możemy zmieniać ich ułożenie, usuwać lub zmieniać ich elementy oraz powiększać i pomniejszać litery (w dopuszczalnych ramach). Możemy także dostosowywać ich parametry do materiału, na którym będą wykorzystywane.
Ponieważ wszystkie nasze fonty zostały przygotowane od podstaw i bez użycia konwersji, ich jakość jest nieporównywalna do oferowanych przez producentów oprogramowania standardowych (wbudowanych) czcionek.
Naszym produktom zaufało już wiele osób i firm. Mieliśmy również przyjemność przygotowania specjalnego pakietu rocznicowego dla firmy Wilcom.
Wszystkie oferowane przez nas czcionki zawierają znaki używane w alfabetach polskim i niemieckim. Na specjalne życzenie przygotowujemy opcje rozszerzone. Przyjmujemy też zamówienia indywidualne na wybrane czcionki lub te o nietypowej wielkości.

Kontakt

e-mail: andrzej@eds-studio.com.pl
mobile: +48 509 299 544